top of page

Jak wybrać optymalną wysokość Kitchen Helpera dla Twojego dziecka?Planujesz zakup Kitchen Helpera, aby zapewnić swojemu dziecku bezpieczne i wygodne doświadczenia w kuchni? Wybór odpowiedniej wysokości wieży jest kluczowy, aby dostosować ją do potrzeb i wzrostu Twojego malucha.


Przy wyborze Kitchen Helpera o regulowanej wysokości, ważne jest kierowanie się wysokością blatu kuchennego, a nie wzrostem dziecka czy wiekiem.


Sprawdź nasz przewodnik, który pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru.


Mierzenie wysokości blatu kuchennego: Zmierz wysokość blatu kuchennego od podłogi. Pamiętaj, że blaty kuchenne mogą różnić się wysokością, zazwyczaj mieści się w zakresie od 80 cm do 100 cm. Obecnie stamdardowy rozmiar to 92 cm.


Dopasowanie wysokości Kitchen Helpera: Idealnie dopasowaną wysokością wieży będzie ta sama lub nieco wyższa od wysokości blatu kuchennego. Na przykład, jeśli blat ma 90 cm, dobrym wyborem będzie Kitchen Helper o wysokości 90 cm lub 92 cm.


W ten sposób dziecko będzie miało łatwy dostęp do blatu kuchennego, a kuchenne przedmioty nie spadną tak łatwo z blatu na dziecko i podłogę. Dodatkowo, gdy wysokość Kitchen Helpera jest identyczna lub podobna do wysokości blatu kuchennego, twój kuchenny wystrój nabiera eleganckiego charakteru.


Podkreślamy iż Kitchen-Helper zachowuje stabilność i pełną funkcjonalność, nawet jeśli znajduje się kilka centymetrów wyżej lub niżej od poziomu blatu.


Pamiętaj, że Kitchen Helper to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także ważne narzędzie rozwojowe dla Twojego dziecka. Dzięki niemu maluch może rozwijać umiejętności kulinarne i uczestniczyć w przygotowywaniu posiłków w bezpieczny sposób.


Mecan Wood oferuje różne wysokości Kitchen Helperów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb Twojej rodziny. Wybierz odpowiednią wysokość, która zapewni Twojemu dziecku najlepsze doświadczenia w kuchni! Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże Ci dokonać świadomego wyboru. Ciesz się wspólnymi chwilami w kuchni z Twoim małym pomocnikiem!
Bình luận


bottom of page